O nás

Vítejte na stránkách praktické lékařky pro děti a dorost MUDr. Jany Korálové! Jsme rádi, že jste k nám zavítali a doufáme, že u nás najdete vše, co potřebujete a že se s Vámi setkáme i osobně v naší ordinaci v Praze 12 – Modřanech.

MUDr. Jana Korálová je pediatričkou, která Vám nabízí své služby v oblasti dětských a dorosteneckých onemocnění, v jejich léčbě či prevenci. Ve své ordinaci ráda přivítá malé děti i dospívající mládež. V ordinaci se jim věnuje s péčí a pacienti od ní odcházejí spokojení, protože se dozví veškeré potřebné informace a mohou o své léčbě také rozhodovat (v případě nezletilých pacientů má samozřejmě rozhodující slovo především rodič).

Mezi hlavní náplň doktorky Korálové patří především pediatrická praxe poskytovaná dětem a dorostu až do 19 let věku. Kromě léčby onemocnění u nás můžete dítě nechat naočkovat i přeočkovat proti nejrůznějším druhům onemocnění včetně těch nadstandardních. Provozujeme také poradenství pro novopečené i stávající rodiče v oblasti zdraví a zdravého životního stylu jejich potomků, pomáháme i s výběrem vhodné stravy nebo jejích doplňků.

Pro své pacienty zajišťuje MUDr. Jana Korálová také pravidelné preventivní prohlídky, při kterých zjišťuje jejich aktuální zdravotní stav a zaznamenává fyzické změny. Během pravidelných prohlídek se zjišťuje aktuální výška a váha, různé zdravotní a vývojové odchylky, ale také třeba funkce zraku nebo sluchu.

V ordinaci je i moderní vybavení, které pomáhá lékařce při diagnostice onemocnění. Díky přístroji, který provádí CRP vyšetření, můžeme snadno a rychle zjistit, zda se mu v těle usadila bakteriální nebo virová infekce, a podle toho nasadit léčbu.

MUDr. Jana Korálová je také odbornicí v homeopatické léčbě. Díky homeopatickým přípravkům lze pomáhat i těm pacientům, kteří mají problémy s užíváním běžné antibiotické léčby nebo u kterých se vyvinula rezistence na určitou látku obsaženou v antibiotikách. Navíc je tato léčba šetrná k organismu malých pacientů, u kterých může být každý chemický zásah škodlivý pro jejich imunitní systém. Pokud tedy máte zájem o tuto léčbu nebo se jen chcete dozvědět něco víc o jejích možnostech, neváhejte se na nás obrátit.

Napsat komentář